OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Заштитната навлака за перење долна облека

Заштитната навлака за долна облека е изработена од влакна со висока пропустливост, двојно издржлива подебела микро-мрежа, дизајн со зашиена рачка, патент со висок квалитет, како и страничен капак со заштита. Оваа... Прочитај повеќе

499 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Washing Machine ProtectorНема инфорамции

Заштитната навлака за долна облека е изработена од влакна со висока пропустливост, двојно издржлива подебела микро-мрежа, дизајн со зашиена рачка, патент со висок квалитет, како и страничен капак со заштита.

Оваа мека торба со мрежа за градници е дизајнирана да води сметка за деликатните безжични градници и да направи максимална заштита за да го продолжите векот на траење на вашите градници. Без потреба да го преклопувате градникот, едноставно раширете го директно во мрежестата заштитна навлака која може да обезбеди темелно чистење. Дизајнот на рачката на торбата е корисен за земање од машината или закачување да се сушат.

Оваа навлика е одлична за градници, но може да се користи и како торба за перење на деликатна облека, долна облека, чорапи, ракавици, шал итн.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Заштитната навлака за перење долна облека

499 ден 199 ден