OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Повеќенаменска закачалка за во автомобил

Дупла закачалка која што својата примена ја наоѓа на повеќе места. Оваа закачалка, изработена од високо квалитетна, цврста ABS пластика, можете да ја употребувате на нај различни места и за безброј намени.

Можете да ја користите како закачалка во автомобилот, како дополнителна закачалка во тоалетот, гардероберот, гаражата, викендицата ит.н. А што е уште подобро, секогаш можете да преместувате онаму каде што ви е нај потребна.

Димензии: 10 x 8 cm

79 ден 49 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Повеќенаменска закачалка за во автомобил

  79 ден 49 ден