OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Закачалка за на врата

Уникатна, практична и пред се мултинаменска закачалка што совршено ќе се вклопи во сечиј дом, за најразлични цели.

-Идеална е за складирање и организација на Вашите закачалки со алишта, чанти, клучеви, палтиња, чадори и сл. во ходникот.

-За организација на кујнските алатки и крпи во кујната додека готвите и треба се да ви биде достапно при рака.

- За поставување на крпите и другите работи за лична хигиена во тоалетот или бањата.

Закачалките се поставуваат и одговараат на секој тип врата. Монтажата е многу лесна и едноставна, без употреба на било каков алат. Изработена е од високо квалитетни материјали што овозможува издржливост на голема тежина и долготрајност.

Можете да ја поставите закачалката од надворешната или внатрешната страна на вратата во зависност од Вашата желба или потреба и да складирате најразлични работи.

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Закачалка за на врата

  299 ден