OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Закачалка со 12 Куки

Оваа метална закачалка со 12 куки може да ја монтирате на Вашите висечи во кујната или во вашиот плакар. На неа може да закачете шољи за кафе и чај, секакви кујнски алатки, марами, чанти, каиши и друго.
Монтажата е многу едноставна.
Димензии: 25.5 х 8 х 7 см.

250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Закачалка со 12 Куки

  250 ден