OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-60%

Wireless charger - Безжичен полнач за телефон

Aко ви е преку глава од премногу кабли околу вас или на работното биро каде што седите оваа е вистински smart додаток за вас. Никогаш повеќе нема да заборавите каде го... Прочитај повеќе

490 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Wireless chargerНема инфорамции

Aко ви е преку глава од премногу кабли околу вас или на работното биро каде што седите оваа е вистински smart додаток за вас.

Никогаш повеќе нема да заборавите каде го имате оставено вашиот мобилен телефон, а тој секогаш ќе биде полн со овој безжичен wireless безжичен полнач.

Ако покрај едноставното користење се додадат и елегантниот и минималистички дизајн тогаш со сигурност ќе го засакате овој додаток уште од самиот старт!

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Wireless charger - Безжичен полнач за телефон

490 ден 199 ден