OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Вакумски вреки за складирање 60*80

Вакуумските вреки за складирање помагаат да се создаде до трипати повеќе простор за складирање облека во плакарот или под креветот. Едноставно додадете ги предметите што треба да се складираат, затворете ја вреќата лесно користејќи го Zip лизгачот и отстранете го воздухот со помош на пумпа за вакуум или обична правосмукалка за домаќинство. Овие вреки не само што ги компресираат гломазните предмети за покомпактно складирање, туку создаваат и херметички заптив за заштита од нечистотија, влага, мувла, бубачки и мириси.

Вакуумските вреќи се совршени за џемпери, јакни, ќебиња, перници.

Направени се од повеќе слоеви полиетилен и најлон, вреќите се проѕирни и ви нудат видливост за брзо наоѓање на предмети, а плус нивниот издржлив дизајн значи дека можат да се користат повторно од година во година.

Димензии: 80х60

130 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Вакумски вреки за складирање 60*80

  130 ден