OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Уред за правење пена

 

Направете го времето за капење на Вашите деца, незаборавно и забавно со помош на новата иновативна супер забавна сапуница која ќе се погрижи за забавата во бањата.

Ништо не може да биде позабавно и поинтересно, од капење со многу меурчиња и забавни мелодии.

Од сега со помош на оваа кул сапуница ќе можете да го избањате Вашето дете без притоа да имате тешкотии и проблеми, затоа што тоа ќе ужива максимално а Вие ќе ја завршите обврската за многу кратко време.

Оваа супер забавна сапуница не е само машинка за правење на меурчиња, туку исто така и супер смешна и забавна играчка во која детето ќе ужива максимално.

Дизајнирана е од специјална, нетоксична ABS пластика, што овозможува квалитет и безбедност за користење кај најмалите.

 • Наполнете го садот со омилениот гел за туширање и додадете вода. Потоа вклучете ја забавната сапуница и забавата може да почне!!
 • За моментот да биде уште позабавен и поубав, имате опција да изберете една од 12 мелодии што ги поседува сапуницата и да уживате додека Вашето малечко се забавува.
 • Супер забавната сапуница се прикачува на рамна површина во Вашата бања со помош на трите силни вшмукувачки стикери.
 • Оваа супер кул играчка е Вашата добитна карта дека детето никогаш повеќе нема да се противи кога е на ред капењето.
И како за крај Ве молиме не ја потопувајте сапуницата во вода, таа не е воопшто добар пливач !!

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Уред за правење пена

  499 ден