OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Уред за правење мини крофнички

Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред за крофни. Правењето крофни со помош на овој уред ја штити кујната од... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM80Нема инфорамции
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред за крофни. Правењето крофни со помош на овој уред ја штити кујната од правење неред, а секоја крофна добива совршена форма. Направен е од долготрајна пластика која овозвожува лесно чистење по употреба.

Со секоја нарачка на овој уред добивате гратис тајна рецепта за највкусните мини крофнички.

Дополнително: Доколку сакате внатрешниот дел од вашите крофнички да ги исполните со чоколадо или било каков крем, најтопло ви го препорачуваме овој производ.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Уред за правење мини крофнички

399 ден 199 ден