OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-63%

Универзална помошна носилка

Практична, издржлива и уникатна носилка за се што Ви е потребно. Со голема леснотија ќе можете да пренесувате најразлични работи. *Посебно во зимскиот период кога пренесување на дрва е една од... Прочитај повеќе

399 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра nosilkazadrvaНема инфорамции

Практична, издржлива и уникатна носилка за се што Ви е потребно.

Со голема леснотија ќе можете да пренесувате најразлични работи.

*Посебно во зимскиот период кога пренесување на дрва е една од најбитната и најчестата работна обврска што ја извршуваме. Затоа дозволете си олеснување на оваа работна задача благодарение на оваа уникатна носилка која е изработена од високо квалитетни материјали, спремна да одговори на секој Ваш предизвик.

Обемот и количината на работите што може да ги пренесувате ги одредувате самите Вие, носилката е изработена од растеглив материјал што овозможува одговор на секој Ваш предизвик.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Универзална помошна носилка

399 ден 149 ден