OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Гел за чистење

Универзален гел за чистење на секакви површини.

Лесно се употребува: Извадете го гелот од пакувањето, оформете го во топче и залепете го врз површината која сакате да ја исчистите.

Со гелот можете да ги чистите тешко достапните места во кола, да ја исчистите тастатурата во канцеларија, помеѓу прозорците и сл.

Можете да го користите многу пати, потворно и повторно се додека не добие темна боја.

 

 

 

 

99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Гел за чистење

  99 ден