OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Тенда ѕидна во боја и димензии по избор

Карактеристики на производот:

Димензии и боја:

 • Темно Сива – 200 x 150 (9045)
 • Светло Кафеава – 200 x 150 (9048)
 • Бордо – 200 x 150 (9051)
 • Крем – 200 x 150 (7780)
 • Плаво Бела – 200 x 150 (7781)
 • Жолто Бела – 200 x 150 (7782)
 • Темно Сива – 300 x 200 (9046)
 • Светло Кафеава – 300 x 200 (9049)
 • Бордо – 300 x 200 (9052)
 • Крем – 300 x 200 (7783)
 • Жолто Бела – 300 x 200 (7785)
 • Плаво Бела – 300 x 200 (7784)
 • Светло Кафеава – 400 x 250 (9050)
 • Бордо – 400 x 250 (9053)
 • Крем – 400 x 250 (7786)
 • Плаво Бела – 400 x 250 (7787)
 • Жолто Бела – 400 x 250 (7788)
 • Темно Сива – 400 x 250 (9047)

Ѕидна тенда на извлекување со хоризонтални држачи и рачка за одмотување и намотување. Изработена од метална конструкција и платнен материјал.

8,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Димензии: 200х150

 • 200х150
 • 300х200
 • 400х250

Color: Yellow

 • Yellow
 • Beige
 • Gray
 • Brown
 • Red
 • Blue
8,999 ден
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Димензии

200х150, 300х200, 400х250

Color

Yellow, Beige, Gray, Brown, Red, Blue

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Тенда ѕидна во боја и димензии по избор

200х150 / Yellow
200х150 / Yellow
8,999 ден