OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Тенда 3 x 3 во боја по избор

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • 3 x 3 m (чадор систем)
 • Висина: 2.5 m
 • Материјал: Poliester Assembly Gazebo
 • Боја:
 • Зелена – 7213
 • Сина – 7214
 • Бела – 9526
 • Бордо – 9527

3,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Боја: Сина

 • Сина
 • Зелена
 • Бела
 • Бордо
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Боја

Сина, Зелена, Бела, Бордо

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Тенда 3 x 3 во боја по избор

Сина
Сина
3,499 ден