OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

TONS FORM Скара плинска со 3 горилника (11719)

Карактеристики на производот:

TONS FORM Скара плинска со 3 горилника (11719) 

 • Димензии на производот: 120 x 57 x 102  cm
 • Површина за готвење: 600 x 450 mm
 • Решетки за готвење: 225 x 440 mm
 • Решетка од нерѓосувачки челик
 • Термометар од нерѓосувачки челик
 • Пламеник и моќност: 3.6 kW по горилник,вкупно 10.8 kW ( 3 горилници)
 • Тркала: 150 mm

17,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  TONS FORM Скара плинска со 3 горилника (11719)

  17,299 ден