OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Form 5978 - Алуминиумски скали

TONS FORM Алуминиумски скали во два дела во големина по избор

  • (5977) 2 x 10 скалила
  • (5978) 2 x 12 скалила
  • Материјал: Алуминиум
  • Во два дела
  • Боја: Сива
  • Димензии на производот:
  • 2 x 10 скалила-Должина 2.84 m
  • 2 x 12 скалила- Должина 3.40 m

11,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Скалила: 2х12

  • 2х10
  • 2х12
11,199 ден
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Скалила

2х10, 2х12

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Form 5978 - Алуминиумски скали

11,199 ден