OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Термос од не’рѓосувачки челик

Термос шише направено од нерѓосувачки челик што ја одржува течноста топла или ладна неколку часа.

Шишето има практичен и црст затварач, како и прстен (закачалка) за носење, што го прави идеално за патувања, планинарење или секојдневна употреба.

Може да го користите за кафе, чај, сок и сл.

Капацитет 600мл

799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Термос од не’рѓосувачки челик

  799 ден