OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Термометар за Храна - Дигитален

Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.
Изработен е од нерѓосувачки челик и цврста ABS пластика.
Функционален и практичен, температурата ја мери многу брзо во период од само неколку секунди. Има LCD дисплеј и мери многу точно, мери во целзиусови и фаренхајтови степени, мери од -45°C до +300°C.
Едноставна алатка која значително е потребна за прецизна подготовка на храна и вино. Димензии: 16.5 x 4.5cm

290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Термометар за Храна - Дигитален

  290 ден