OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tassel 1 - Женска чанта

Материјал: Еко кожа Патент: Да Висина: 23cm Должина: 30cm Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џеба со патент) Внатрешна преграда: Да Телефон, шминки, паричник, клучеви од кола...сето ова не можете да го... Прочитај повеќе

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2699Нема инфорамции

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 23cm
Должина: 30cm
Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џеба со патент)
Внатрешна преграда: Да

Телефон, шминки, паричник, клучеви од кола...сето ова не можете да го држите во раце! Оваа стилска чанта ќе го подобри Вашиот изглед и секако во неа ќе ги собере сите работи кои ви се потребни за беспрекорно функционирање во текот на денот.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tassel 1 - Женска чанта

499 ден