OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Тајмер за наводнување

Овој тајмер е дизајниран да наводнува според однапред одредена програма, можете да го определите денот, времето на наводнување како и да го следите количеството на потрошена вода.

Pаботи само на батерии и не се потребни било какви електрични поврзувања: едноставно поставете го тајмерот на славината и тој е подготвен за употреба.

 

Карактеристики:

-Материјал: цврста пластика
-Тежина: 0,33 кг
-Се поврзува со славина од 21 мм 26,5 мм 
-Црево за поврзување: 13 mm (1/2 цол) 
-Време на наводнување: мин. 1 минута, макс. 9 часа и 59 минути
-LCD дисплеј
-Прекинувач: автоматски / рачен
-Батерии: 2x 1,5V ААА батерии (не се вклучени во пакетот)

 

 


1,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Тајмер за наводнување

  1,990 ден