OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Статичен мини велосипед со LCD дисплеј

Ви го претставуваме неверојатно уникатниот и практичен мини велосипед со ЛЕД дисплеј.

Изработен од висококвалитетни материјали, мал и компактен дизајн, може да го поставите било каде во домот или едноставно под биро во канцеларија и на тој начин да ги вежбате и зајакнувате Вашите нозе дури и додека седите.

Велосипедот е опремен со дигитален дисплеј кој го покажува времето, бројот на вртење како и бројот на потрошени калории.

Можете да ги ротирате педалата во две насоки, да го користите за вежбање на нозе или за раце.

Подобрете ја циркулацијата и кондицијата на Вашето тело дури и додека седите или одмарате!

3,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Статичен мини велосипед со LCD дисплеј

  3,990 ден