OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Стапчиња за чистење одвод (12 стапчиња)

Заборавете на затнатите одводи, преполните цевки и непријатните миризби од Вашиот одвод со новата технологија на ензимски био-стапчиња со неверојатно иновиран состав од непатогени бактерии, липаза, амилаза и протеаза. Се користат... Прочитај повеќе

199 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM10Нема инфорамции

Заборавете на затнатите одводи, преполните цевки и непријатните миризби од Вашиот одвод со новата технологија на ензимски био-стапчиња со неверојатно иновиран состав од непатогени бактерии, липаза, амилаза и протеаза.

Се користат многу едноставно: само ставете едно во одводот и пуштете да тече вода неколку минути. Резултатите се видливи веднаш.

Сетот е составен од 12 стапчиња (доволно за цела година).

ВАЖНО: Во случај стапчињата да дојдат во контакт со очите, устата или дишните органи, исплакнете обилно со млака вода.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Стапчиња за чистење одвод (12 стапчиња)

199 ден 99 ден