OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Станица за полнење телефон - iPhone (Lightning Connector)

Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.

- Материјал: гума/силикон и пластика
- Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.
- Димензии: 75*55*38 мм
- Излез: 5V 1A
- Наменет за iOS (Apple)телефони

299 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Станица за полнење телефон - iPhone (Lightning Connector)

  299 ден 199 ден