OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Сталажа за Обувки - 5 Нивоа

Ултра практична, универзална сталажа за обувки со 5 нивоа.


Изработена од метал (цеви) и цврста ABS пластика (странични држачи).
Одлично се вклопува со секој елемен од вашиот дом.


Сталажата може да ја користите и за други работи: за складирање обувки, за саксии, за реквизити, итн...


Димензии: Висина 70.5 см , Ширина 18.5 см , Должина 41.5 см

499 ден 349 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Сталажа за Обувки - 5 Нивоа

  499 ден 349 ден