OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Сталажа на 4 нивоа

Повеќенаменса метална сталажа на 4 нивоа.

Можете да ја поставите во бања, кујна, канцеларија,тераса или ходник.

Уникатен дизајн за складирање на најразлични работи во домот.

Изработена од квалитетни материјали кој нудат долготрајност и издржливост.

 

Достапна во бела и црна боја.

Димензии: 60х35х148см

2,690 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Сталажа на 4 нивоа

  2,690 ден