OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Sport Action Camera - Спортска камера

Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени моменти, спортската камера ќе ви го овозможи тоа по најприфатлива цена, со вклучени... Прочитај повеќе

1,590 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра sportcameraНема инфорамции
Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени моменти, спортската камера ќе ви го овозможи тоа по најприфатлива цена, со вклучени додатоци за кацига и водоотпорна маска!

Спецификации:
- Резолуција на снимање: 1920*1080 пиксели (15 fps)
1280*720 пиксели (30 fps)
- Широко аголни леќи: 140 степени
- Водоотпорност до 30 метри
- Мулти јазично мени
- Меморија: користи micro SD картичка (не е вклучена во пакетот)
- Батерија: 900mAh (околу 1 и пол час користење)
- Влез/Излез: Micro USB
- Димензии: 59.3 х 24.6 х 41.1 милиметри

Во пакетот добивате:
- Маска за водоотпорност
- Додаток за прицврстување на кацига
- Додаток за прицврстување на велосипед
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Sport Action Camera - Спортска камера

1,590 ден 999 ден