OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-75%

Маица за затегнување - Slim 'n Lift (црна)

Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и вежби само со носење на оваа маица под облеката. Изработена е од таков... Прочитај повеќе

1,190 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Големина: M

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Slimnliftbl2Нема инфорамции

Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и вежби само со носење на оваа маица под облеката. Изработена е од таков материјал што помага при согорување на мастите без воопшто да вложите напор. Освен што можете да ја носите за време на вежбање, можете да ја користите и при извршување на секојдневни обврски, така што вашиот стомак ќе изгледа значително помал.

Уникатниот материјал на оваа маица произведува висока компресија и ја зголемува температурата на телото, резултирајќи во зголемено потење и здраво губење на килограми. Може да го носите додека спортувате за уште поголеми резултати.

Големина

S, M, L, XL, XXL, 3XL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Маица за затегнување - Slim 'n Lift (црна)

M
M
1,190 ден 299 ден