OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Скокачко тркало

Нова интересна детска играчка што се става на зглобот на ногата на детето и со помош на тркалцето се врти во круг, а целта е детето да го прескокнува долгиот држаш... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра skokackotrkaloНема инфорамции

Нова интересна детска играчка што се става на зглобот на ногата на детето и со помош на тркалцето се врти во круг, а целта е детето да го прескокнува долгиот држаш на тркалцето слично како скокањето со јаже. Изработена е од безбедни материјали што ја елиминира секоја можност да детето се повреди. Меката нетоксична и електронски тестирана пластика гарантира сигурност при играњето на вашето дете со оваа играчка.

Освен што е неверојатно забавна, исто така оваа е полезна за физичката подготвеност на детето. Со оваа играчка детето скокајќи по цел ден ќе си ја подобри својата кондициона подготвеност.

Карактеристики:

  • Премиум квалитет
  • Лесна за играње за деца, возрасни, па дури и постари лица
  • Светлечки ефекти: колку побрзо го вртите, толку повеќе свети
  • Погодна за играње и дома а и надвор
  • Достапна во повеќе бои
  • Должина 65 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Скокачко тркало

399 ден 199 ден