OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Сет од 6 силиконски поклопци

Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не е важно дали тие се кружни, квадратни, триаголник или правоаголник затоа што разноврсниот дизајн на капаците им овозможува протегаат во која било форма и да овозможат херметичко затварање. Цврстиот материјал овозможува чистење на калпите, а и со тоа повеќекратна употреба

Погодните јазичиња долж надворешните рабови обезбедуваат рачки за лесно поставување и отварање, а материјалот останува да не се лизга на метал, стакло, пластика и било какви други површини.

Зачувајте ја втората половина од содата за подоцна, или запечатете ја конзервата, отворената храна за домашни миленици користете ја следниот ден, покријте ја лубеницата или кокошката и со тоа чувајте ја другата половина на едноставен и ефикасен начин без губење од сочноста или вкусот на оброкот, или заштедете ги остатоците од вечерата без да имате потреба од замрзнување.

 

450 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Сет од 6 силиконски поклопци

  450 ден 199 ден