OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Силиконска Четка за Тоалет

Висококвалитетна силиконска WC четка со ергономска рачка која може да се закачи и на ѕид.

Рачката и постолјето на четката е изработено од високо квалитетна АБС пластика.

Оваа иновативна четка има мека силиконска глава со која без проблем ќе пристапите до сите делови од тоалетот.

На главата од четката не се лепат и задржуваат остатоците благодарение на силиконот од што е изработена.

Освен на подот четката може да ја закачите и на ѕидот со самолепливиот силиконски држач.

Пред да го залепите самолепливиот држач треба е убаво да го избришете ѕидот да биде чист и да не биде влажен.

Достапна е во 3 бои: сива,зелена и розева

Димензии: 35х9,5 см

290 ден 180 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Силиконска Четка за Тоалет

  290 ден 180 ден