OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Силиконска четка за туширање

Четката за тело е изработена од еколошки, нетоксичен и издржлив силикон, мека и удобна, похигиенска е од луфа, погодна за различни групи луѓе. 

Оваа четка за тело е со димензија 70 од см, а силиконот има телескопска функција, што го олеснува чистењето на телото.

Има речиси илјада силиконски мали четки, а нежното триење може да помогне за пилинг.

Има два отвори на двата краја на четката за лесно држење.

Лесно се употребува, а со помош на ергономскиот дизајн ќе помогне да ги исчистите местата коишто се потешко достапни за ексфолијација.


299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Силиконска четка за туширање

  299 ден