OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Штитник за Сечење со Нож - Кујнска Алатка

Многу практична алатка, штитник при сечење со нож. Со помош на оваа иновативна алатка можете слободно и безбедно да сечете како професионален кувар.

Ги штити вашите прсти и ја забрзува работата во кујна. Изработен од високо квалитетен не рѓосувачки челик.

149 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Штитник за Сечење со Нож - Кујнска Алатка

  149 ден 99 ден