OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Силиконски Штитник за Одвод

Силиконски штитник за одвод, многу практичен производ кој спречува запушување на одводните канали и навлегување на инсекти преку нив.

Се поставува многу едноставно и е наменет за повеќе типови на одводи. Може да се постави во сифонот во кујната, во лабавото во тоалетот, во одводот од кадата и.т.н.

Кажете стоп за проблемите со запушени одводи, спречете го запушувањето и бидете слободни од лебарки и други инсекти кои може да навлезат преку одводните канали во домот.

Димензии: 10 x 5.5cm

90 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Силиконски Штитник за Одвод

  90 ден