OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-18%

Монтажен Штендер за Алишта - Со Тркала

Монтажен штендер за алишта со тркала, лесно се склопува и расклопува и може да се користите и како сушара.

Изработен е од метал и високо квалитетна ABS пластика со извонредна цврстина и еластичност.


Димензии: Висина од 126-138 x Ширина 69 x Длабочина 37cm

700 ден 580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Монтажен Штендер за Алишта - Со Тркала

  700 ден 580 ден