OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Штендер со 3 Полици и Тркала

Уникатен комбиниран штендер-сталажа со три полици и тркала, со кој облеката секогаш ќе ви биде на дофат, а со помош на тркалцата ќе можете и да го подместувате секаде низ домот.

Предноста на тој штендер е тоа што има можност за промена на димензиите за ширината на горниот дел од штендерот.

Изработен од високо квалитетни, лесни метални цевки со широчина од 22 mm.

Димензии: 

Висина: 164 cm

Ширина горен дел: 55-95 cm

Постоље: 55 x 35,5 cm

1,300 ден 900 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Color: црна

  • црна
  • бела
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Color

црна, бела

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Штендер со 3 Полици и Тркала

црна
црна
1,300 ден 900 ден