OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Шише со распрскувач

Идеално за употребување во фризерски салони, во градина за наводнување, за чистење и сл.

 • Меко и лесно притискањe
 • Густа пареа
 • Отпорен на оштетување
 • Може да ставите секаков вид на течност
 • Капацитет од 200мл
 • Удобен и практичен


249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Шише со распрскувач

  249 ден