OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Кутија за Аксесоари (сет2)

Прекрасен сет од две кутии за складирање предмети, аксесоари и облека.

Во сетот се вклучени две кутии една помала и една поголема, секоја може да ја користите за потребите што ги имате.

Во помалата кутија може да ги ставите и подредите Вашите ситни аксесоари, козметика, накит и друго, а во поголемата покрупни аксесоари облека и друго.

Кутиите се затвараат со велкро (чичка) и имаат и рачка за носење.

Димензии: 38х25х25 см / 27х20х16 см

385 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Кутија за Аксесоари (сет2)

  385 ден