OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Сет за разладување со водена магла

Летните бавчи и тераси се омиленото место за седење во пролет и лето. Тоа се места каде се дружиме со пријателите и уживаме во убавото време. Колку е убаво летото толку може... Прочитај повеќе

399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK21Нема инфорамции

Летните бавчи и тераси се омиленото место за седење во пролет и лето. Тоа се места каде се дружиме со пријателите и уживаме во убавото време.

Колку е убаво летото толку може да биде и многу топло и загушливо на тераса или во двор. Не е доволно само да се скриеме од сонцето под сенка, потребно е и нешто да не разлади. Затоа е тука Сетот за разладување со  водена магла Patio Mistcooling Kit!!!

Сетот за разладување со  водена магла Patio Mistcooling Kit е систем за најдобро разладување по многу поволна цена. Прскалките се дизајнирани така да произведуваат пријатна магла од вода која брзо испаува а воедно и разладува на многу кратки периоди.

Системот на разладување со водена магла е високо ефикасен а може да се користи скоро и на секое место. Разладувајте се во летните горештини на Вашите тераси со помош на Patio Mistcooling Kit!

Сетот за разладување со  водена магла Patio Mistcooling Kit е многу поефикасен во однос на вентилаторите за вода. Претворете ги Вашите тераси во удобно место за седење и во текот на летните горештини само со Сетот за разладување со  водена магла Patio Mistcooling Kit.

Сетот е со 10 дизни и со должина од 10 метри.

Одличен е за разладување на отворени места.

Многу е лесен и едноставен за монтажа, се монтира за помалку од 10 минути.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Сет за разладување со водена магла

399 ден