OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-22%

Четки за Тоалет(сет4)

сет од три WC четки и постоље за чување кое може да се закачи и на ѕид.

Сетот се состои од една силиконска четка со ергономска рачка,една четка со тврди влакна со ергономска рачка,мала четка со тврди влакна и постоље за чување на четките.

Постолјето на четката е изработено од високо квалитетна АБС пластика.

Едната четка има мека силиконска глава со која без проблем ќе пристапите до сите делови од тоалетот.

Другата четка има тврди влакна со која без проблем ќе пристапите до сите делови од тоалетот.

Третата четка е мала и ќе врши исто така многу работа за да ги исчистите деловите од шолјата каде што со големите четки нема да можете да исчистете.

Освен на подот постолјето со четките може да ги закачите и на ѕидот со самолепливиот силиконски држач.

Пред да го залепите самолепливиот држач треба е убаво да го избришете ѕидот да биде чист и да не биде влажен.

369 ден 289 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Четки за Тоалет(сет4)

  369 ден 289 ден