OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Саксии за Цвеќе (сет3)

Сет од 3 прекрасни саксии со различна големина изработени од глазирана керамика со живописен дезен.
Саксиите се толку убаво изработени што едноставно пленат со својата убавина.
Димензии на саксијата: Висина 10,5 см , Дијаметар 10 см . Димензии на држач: 35х23х11

750 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Саксии за Цвеќе (сет3)

  750 ден