OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Појас против болки во врат - Self Heating Neck

Self Heating Neck е масажер со самозагревање за вратот со вградени три моќни турмалиски камења кој ќе Ви помогнат да се ослободте од : болките во вратот,  болки предизвикани од спортски повреди, артритис, мигрена, ја подобрува циркулацијата на крвта, ги спречува грчевите помага за ослободување на напнатоста на зглобовите. Камењата почнуваат да испушаат топлина после 30 минути користење на масажерот, камењата ја акумулираат топлината од Вашето  тело и на тој начин испуштаат топлина. Масажетот може да го употребувате и на други места од телото, на пример на зглобовите од рацете и нозете. Камењата се така распоредени по масажерот за да ја поттикнат стимулацијата на точките на акупресурата.

Оддрживањето на масажерот е со влажна крпа.


799 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Појас против болки во врат - Self Heating Neck

  799 ден 499 ден