OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Самолепливо огледало

Со задоволство Ви го претставуваме оваа мултипрактично, самолепливо огледало кое ќе можете да го користите за повеќе цели во Вашиот дом. Огледалото ќе можете да го поставите на било која рамна... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра samoleplivo-ogledaloНема инфорамцииСо задоволство Ви го претставуваме оваа мултипрактично, самолепливо огледало кое ќе можете да го користите за повеќе цели во Вашиот дом. Огледалото ќе можете да го поставите на било која рамна површина, за да го користите за огледување или пак како дел од некоја декорација. 

За огледалото да има идеална рамна површина, Ви препорачуваме претходно убаво да ја избришете површината на која сакате да го поставите, поточно таа да биде 100% сува,  а потоа да ја извадите заштитната фолија што ја има на самото огледало.

Ова уникатно и мултипрактично огледало ќе можете да го искористите во повеќе делови од Вашиот дом, поточно секаде каде што ви недостасува огледало или пак имате замислено некоја интересна декорација со огледала.

Во едно пакетче има 9 парчиња од самолепливото огледало.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Самолепливо огледало

399 ден 199 ден