OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Самоцедечки Џогер - За Влажно и Суво Чистење

Неверојатно практичен и функционален самоцедечки џогер за влажно и суво чистење.

Изработен е од метал и многу цврста ABS пластика со одреден степен на еластичност.

На рачката од овој џогер има додетен дел што служи за исцедување, и е од големо значење, поради што може лесно да се мие и исцедува џогерот и да се користи повторно и повторно.

Се исцедува многу едноставно, се ротира долниот дел од џогерот за 90 степени и се провлекува во исцедувачот долж рачката.

599 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Самоцедечки Џогер - За Влажно и Суво Чистење

  599 ден 399 ден