OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-45%

Ролер сет за бојадисување

Овој сет и изработен од издржлив материјал со навистина уникатен дизајн  Едностано треба да го наполнете ролерот со боја и да ги бојадисате ѕидовите и површините за само неколку секунди  Самиот... Прочитај повеќе

899 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра paintrolerНема инфорамции

Овој сет и изработен од издржлив материјал со навистина уникатен дизајн

 Едностано треба да го наполнете ролерот со боја и да ги бојадисате ѕидовите и површините за само неколку секунди

 Самиот систем ќе ја распредели бојата на еднакви слоеви, а со телескопската рачка ќе можете да ги бојадисате и најтешко достапните места

Со едно полнење може да бојадисате до 15 квадратни метри.

Може да користите било каква боја без ограничување.

Лесно се чисти се што треба да направите е само да го измите со вода.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ролер сет за бојадисување

899 ден 499 ден