OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Рибачка Четка со Рачка

Благодарение на оваа иновативна високо квалитетната рибачка четка за чистење ќе ви овозможи со леснотија да ги исчистите плочките на подот и ѕидовите во вашата бања или тоалет.

Оваа четка е направена од тврди влакна скроени со агол од 120 степени за да може да ги исчисти сите кошиња без да остане и најмала нечистотија.

Рачката е изработена од нерѓосувачка цефка и ротира исто така 120 степени .

Димензии: 112х23 см

 

290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Рибачка Четка со Рачка

  290 ден