OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Организер за фрижидер - Refrigerator Storage Box

Организирајте го местотo во фрижидерот или замрзнувачаoт со Refrigerator storage box. Со фиоката за скалдирање ќе го максимизирајте искористувањето на местото во фрижидерот, а притоа храната ќе биде подобро организирана. Фиоката... Прочитај повеќе

499 ден 249 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NT-13Нема инфорамции

Организирајте го местотo во фрижидерот или замрзнувачаoт со Refrigerator storage box. Со фиоката за скалдирање ќе го максимизирајте искористувањето на местото во фрижидерот, а притоа храната ќе биде подобро организирана. Фиоката ќе Ви овозможи дополнително место за складирање потполнувајќи го неискористениот и тешко достапниот простор.

Refrigerator storage box има дизајн кој одговара на секоја полица и фрижидер.

Refrigerator storage box може да го котистите и како додатна фиока пом масата, оставата и на други места.

Продолжете го животниот век на Вашиот зеленчук  или овошје со Refrigerator storage box.

Многу е лесна и едноставна за поставување.

Карактеристики:

*Изработена е висококвалитетна нетоксична, еколошка ABS пластика;

*Во пакетот добивате една фиока;

*Лизгачки дизајн;

*Капацитетот е до 20 кг.;

* Димензии : 16 x 15 x 5 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер за фрижидер - Refrigerator Storage Box

499 ден 249 ден