OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

2 Организери за фрижидер - Refrigerator Storage Box

Организирајте го местотo во фрижидерот или замрзнувачаoт со Refrigerator storage box. Со фиоката за скалдирање ќе го максимизирајте искористувањето на местото во фрижидерот, а притоа храната ќе биде подобро организирана. Фиоката ќе Ви овозможи дополнително место за складирање потполнувајќи го неискористениот и тешко достапниот простор.

Refrigerator storage box има дизајн кој одговара на секоја полица и фрижидер.

Refrigerator storage box може да го котистите и како додатна фиока пом масата, оставата и на други места.

Продолжете го животниот век на Вашиот зеленчук  или овошје со Refrigerator storage box.

Многу е лесна и едноставна за поставување.

Карактеристики:

*Изработена е висококвалитетна нетоксична, еколошка ABS пластика;

*Во пакетот добивате две фиоки;

*Лизгачки дизајн;

* Димензии : 16 x 15 x 5 см

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  2 Организери за фрижидер - Refrigerator Storage Box

  499 ден