OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-14%

Рамка За Повеќе Слики

Ѕидна рамка за повеќе слики. Изработена од високо квалитетна ABS пластика која совршено имитира дрво, и метална решетка на која се прикачуваат слики.

Сликите се пркачуваат со сепцијални мали штипки кои не ги оштетуваат сликите. Рамката претставува креативен фото албум што сакате да биде прикачен на ѕидот во вашиот дом, канцеларија и било каде на друго место.

Димензии: 40 x 30cm

649 ден 560 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Рамка За Повеќе Слики

  649 ден 560 ден