OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

RAIDER RD-CDD01, 300W - електричен штрафач

RAIDER RD-CDD01, 300WМоќност: 300 W.Брзина: 300-800 вртежи во минутаВртежен момент: 16 Nm + 1 степен на прилагодувањеРачка за алат: 0,8 - 10 mmТежина: 1,4 кгЕдинствени карактеристики: ротација лево/десно, контрола на брзината Прочитај повеќе

1,500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра rdcdd01Нема инфорамции
RAIDER RD-CDD01, 300W
Моќност: 300 W.
Брзина: 300-800 вртежи во минута
Вртежен момент: 16 Nm + 1 степен на прилагодување
Рачка за алат: 0,8 - 10 mm
Тежина: 1,4 кг
Единствени карактеристики: ротација лево/десно, контрола на брзината
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

RAIDER RD-CDD01, 300W - електричен штрафач

1,500 ден