OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Рачен миксер MaxPuls MP-HM004

Напон: 230V~50Hz

Моќност:1050W

Вртежи:1°0-500 min
2°0-700/min

Дијаметар на мешалка: 120mm

Навој: М14

Гаранција 1 година

4,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Рачен миксер MaxPuls MP-HM004

  4,299 ден