OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

3 рачни масажери за глава

Револуционерен масажер кој изгледа премногу едноставно,но прави чуда. Се користи многу едноставно,се фаќа за дрвената рачка, се поставуваат пипците врз главата и се прави бавно,нежно движење по вертикална линија. Откако ќе го направите тоа,овој масажер ќе стане незаменлива алатка во вашето секојдневие. Едноставно ќе неможете без него.

За што всушност служи овој масажер?

-Ја подобрува циркулацијата на крвта
-Ослободува од стрес
-Ослободува од напнатост
-Ги релаксира сите мускули

Масажерот е толку мал и практичен, што може да си го носите било каде.

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  3 рачни масажери за глава

  299 ден