OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Прстен против 'рчење со магнети

Време е за мирен сон! Престанете да правите компромиси и да се откажувате од мирен сон затоа што вашиот партнер постојано гласно 'рчи. Прстен против 'рчењето со магнети ќе ви помогне и да го решите овој проблем и повторно заедно да спиете во прегратки.

Овој револуционерен производ им помогна на голем број луѓе да го намалат интензитетот на 'рчењето, па дури и целосно да престанат да' рчат додека го носат. Исклучително лесен е за употреба: доволно е да ги ставите краевите на прстенот во носните шуплини и да го држите прстенот до утрото кога, откако ќе го отстраните, доволно е да го измиете со млака вода за да не се таложат бактериите.

Прстенот е изработен од квалитетен гел и содржи по еден магнет на секој крај. Одговара  апсолутно на секој облик на носот и го носат не само мажите, туку и жените. Тој е многу незабележлив, а сепак ефикасен и што е најважно за време на спиењето, тој е многу удобен. Речиси нема да се чувствувате како да го носите!

Ќе видите сами , нема да можете без Прстенот против 'рчење со магнети  кога ќе сфатите колку е ефекасен и колку добро спиете откако го користите. Затоа нарачајте го веднаш по оваа феноменална цена и почастете се со мирна ноќ и слатки соништа.

99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Прстен против 'рчење со магнети

  99 ден