OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Преграда за хигиенско готвење

Спречете излевање на маслото врз шпоретот! Овој производ не само што спречува прскање на масло и храна при готвење во кујната, туку ги заштитува и sидовите од маснотија.* Лесно се чисти... Прочитај повеќе

449 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Oil ProtectorНема инфорамции

Спречете излевање на маслото врз шпоретот! Овој производ не само што спречува прскање на масло и храна при готвење во кујната, туку ги заштитува и sидовите од маснотија.
* Лесно се чисти -  преградата е изработена од густа и нелеплива алуминиумска фолија, што лесно се чисти, а може да се исчисти со лесно четкање под вода.

* Дизајн што може да се преклопи - оваа заштитна преграда е преклоплива и може да се преклопи во различни димензии според Вашите потреби за употреба, што е погодно и лесно за складирање и заштедува простор.

* Заштитете го семејството - преградата исто така дава изолација од топлина и е добар помошник за Вашата кујна, со спречување на прскањето на маслото можете лесно, заедно и безбедно целото семејство да подготвувате храна.

* Соодветна големина - големината на оваа преграда е 84 x 33 cm, а трите приклучни панели ја опкружуваат вашата рингла, обезбедувајќи заштитна бариера за да спречите допир со масло на висока температура.

*Боите се испраќаат по случаен избор.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Преграда за хигиенско готвење

449 ден 199 ден